Agencja Reklamowa PJEH Gadżety reklamowe, smycze, wizytówki, strony internetowe, reklama,

Close

Google

Reklamy google

Magiczne słowo Google, jest znane niemal każdemu internaucie. Jednak Google to nie tylko wyszukiwarka z której korzysta ponad 90% użytkowników Internetu, ale również zaawansowany system reklamowy, łączący reklamodawców z właścicielami stron internetowych, na których reklamy mogą się wyświetlać.

 

Na początek kilka słów o wyszukiwarce. Jak wspominaliśmy wyżej, z wyszukiwarki Google korzysta ponad 90% użytkowników Internetu na całym świecie. Największe znaczenie ma jednak sam fakt, czy strona znajduje się w jej wynikach

Aby strony były indeksowane, a co za tym idzie wyświetlane, niezbędna jest optymalizacja strony pod tym względem.

Nasza firma oferuje Państwu profesjonalną usługę SEO (ang. Search Engine Optimization) dzięki której strona będzie zaindeksowana.

Oferujemy również usługę pozycjonowania, dzięki której strona będzie "wysoko" w wynikach.

 

Firma Google oferuje rozwiązania tachnologiczne, dzięki którym, dotarcie do grupy odbiorców staje się dużo łatwiejsze niż w innych środkach przekazu (TV, radio, prasa). Co najważniejsze, reklamodawca płaci za efektywną reklamę, tzn taką, dzięki której zainteresowani, odwiedzą stronę reklamodawcy, zapoznając się z ofertą.

Dzięki reklamom w systemie AdWords Państwa reklama może być wyświetlana dla konkretnych grup odbiorców. Dzięki geolokalizacji reklamy wyświetlane będą w sprecyzowanych przez Państwa regionach świata, tak aby np reklama zakładu fryzjerskiego z Warszawy nie wyświetlała się przy szukaniu takiej działalności np w Lublinie.

Bardzo ważnym czynnikiem przy tworzeniu tego typu kampanii, jest odpowiedni dobór słów kluczowych, dzięki którym reklama będzie się wyświetlać lub nie.

 

Kolejnym systemem oferowanym przez Google, jest AdSense. Jest, to oferta dla posiadaczy stron internetowych o dowolnej tematyce. Dzięki temu systemowi, mogą Państwo dodatkowo zarabiać na reklamach zamieszczonych na Państwa serwisach. Jednak sytuacja jest identyczna do opisanej powyżej, system naliczy wynagrodzenie za każdo kliknięcie w reklamę.

 

Oferujemy Państwu pełną obsługę zarówno systemu AdWords jak również AdSense.

 

Zapraszamy do współpracy


Loading...
Loading...