Agencja Reklamowa PJEH Gadżety reklamowe, smycze, wizytówki, strony internetowe, reklama,

Close

Reklama?

Agencja reklamowa PJEH

Czy reklama jest potrzebna ?
Odpowiedź na to pytanie jest jedna. ZDECYDOWANIE TAK!!! Ale prosimy nie mylić reklamy z antyreklamą gdyż oba pojęcia są bardzo do siebie zbliżone. W obydwu przypadkach są to działania mające na celu zapisanie w pamięci potencjalnego klienta, danego produktu lub marki firmy.


Tym co odróżnia reklamę od antyreklamy jest czynnik jaki zapamiętuje dana osoba. Może to być czynnik pozytywny lub negatywny. Dlatego też reklama powinna być dobrze przemyślana, aby nie raziła uczyć innych osób, nie była wbrew zasadom przyzwoitości jak również była dopasowana do ogólnego trendu rynku.
Spotykaliśmy się z twierdzeniami, że „ja nie potrzebuję reklamy, mnie tu wszyscy znają”. Na takie stwierdzenie możemy się tylko uśmiechnąć i grzecznie odpowiedzieć: kto nie zna Coca-Coli, Mercedesa, Pepsi, Audi? A jednak te firmy wciąż się reklamują. Dlaczego? By nie dać o sobie zapomnieć.
Dlatego też, aby spełnić Państwa oczekiwania, powstała nowoczesna Agencja Reklamowa PJEH.
Dzięki, naszemu podejściu do klienta, nawiązaliśmy już współpracę z firmami z Norwegii, Szwecji, Ukrainy, Niemiec, Danii, Wielkiej Brytanii.
Ciągle też, dążymy do zawarcia nowych kontaktów biznesowych w rożnych zakątkach naszego globu, a gdy okaże się, że istnieje życie pozaziemskie, będziemy starali się również nawiązać z nimi współpracę .
Tym humorystycznym akcentem zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.


Loading...
Loading...